Oferuję nie tylko sesje fotograficzne, ponieważ zdobytą wiedzą i umiejętnościami uwielbiam się dzielić z innymi! Z tego powodu serdecznie zapraszam na warsztaty noworodkowe we Wrocławiu.

Dlaczego warto skorzystać z warsztatów noworodkowych we Wrocławiu?

Fotografia dziecięca na przestrzeni ostatnich dekad mocno się rozwinęła. Jest to związane między innymi ze zmieniającymi się trendami, ale też rozwojem specjalistów, którzy z roku na rok starają się coraz bardziej, by ich praca była wyższej jakości i ciekawiła odbiorców. Oznacza to, że nie można się zatrzymywać!.

Mogę Ci pokazać różne ciekawe techniki i sposoby na proste urozmaicenie scenerii. Warsztaty noworodkowe we Wrocławiu wiążą się także ze współpracą z rodzicami i maluchami, dlatego podpowiem, jak najlepiej ustawić dziecko, by było mu komfortowo, a także, żeby uzyskać jak najlepszy efekt pracy. Na warsztatach poznasz także najlepsze ustawienia malca w rękach rodziców.

Moje studio jest wyposażone w wysokiej klasy sprzęt, dlatego podczas warsztatów zyskasz okazję do pracy z lampami. Podpowiem, pod jakim kątem najlepiej fotografować, a także jakie ustawienia aparatu oraz jakie obiektywy sprawdzą się dobrze w przypadku sesji noworodkowej.

Mogę pomóc nie tylko w przypadku zdjęć – warsztaty noworodkowe Wrocław

Posiadam wykształcenie psychologiczne, które wbrew pozorom przydaje się często w pracy fotografa. Doskonale wiem, jak działać z innymi, by współpraca podczas sesji była jasna i przyjemna. W wielu przypadkach to po prostu świetna zabawa. Oczywiście, zdarzają się trudniejsi i bardziej wymagający klienci, dlatego mogę Cię nauczyć, jak działać, by dla nich oraz dla Ciebie współpraca była w pełni komfortowa.

Kiedy noworodek nie śpi, może być niespokojny, dlatego mogę również podpowiedzieć, jak reagować w przypadku zdenerwowanych i zestresowanych dzieci. Warto zwracać uwagę także na bezpieczeństwo delikatnych modeli, dlatego jako matka chętnie opowiem, w jaki sposób owijać malucha i nie tylko.

Warsztaty noworodkowe Wrocław – dlaczego ja?

Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie fotografii dziecięcej, dlatego organizowane przeze mnie warsztaty noworodkowe we Wrocławiu pozwolą CI poznać jednocześnie nowoczesne techniki, a także klasyczne rozwiązania gwarantujące stworzenie ponadczasowej pamiątki dla rodziców. Lubię dzielić się wiedzą, a do tego cały czas sama się rozwijam. Jeśli chcesz, możesz skorzystać także z innych warsztatów! Zapewniam, że w każdym przypadku czeka na Ciebie owocny i mile spędzony czas.