FAb

Mam wykształcenie psychologiczne, ale serce oddałam fotografii. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą cudownych – Lilki oraz Aurelii. Fotografuję od zawsze, a profesjonalnie zajęłam się fotografią po przyjściu na świat pierwszej córeczki. Oprócz fotografii, pasjonują mnie podróże.

Nieustannie dążę do perfekcji, wciąż się szkolę, biorę udział w warsztatach na całym świecie. Każdego roku inwestuję w nowe szkolenia, konferencje, warsztaty. Ukończyłam szkołę fotograficzną, warsztaty z zakresu bezpieczeństwa dzieci w różnym wieku oraz niezliczone warsztaty fotograficzne indywidualne i grupowe. Między innymi uczestniczyłam w pierwszych europejskich warsztatach organizowanych przez światowej sławy fotografkę, Elenę Shumilovą. Niedawno miałam również przyjemność poznać nagradzaną w najbardziej prestiżowych konkursach międzynarodowych Paulinę Duczman – poznałyśmy się w Złodziejewie. Warsztaty u MK Słowinski to kolejne bardzo ważne wydarzenie na mojej fotograficznej ścieżce. To nie jedyne, ale najważniejsze szkolenia, które wpłynęły na to, gdzie w tej chwili się znajduję w kontekście fotografii. Nie uważam się za alfę ani omegę i jestem przekonana, że zawsze można się czegoś nowego dowiedzieć, dlatego każdego roku mimo iż sama również prowadzę warsztaty dla fotografów – inwestuję w kolejne szkolenia. 

Przez lata zaufało mi mnóstwo kochających się rodzin zarówno we Wrocławiu, jak i poza nim. Miałam też przyjemność fotografować na sesji noworodkowej synka Mai Bohosiewicz 🙂 

Sama od paru lat szkolę na warsztatach – można się do mnie umówić na indywidualne warsztaty fotografii noworodkowej, ciążowej, dziecięcej, a także na warsztaty z obróbki w Photoshopie.  Zapraszam!