Karo Turczynska fotografia ciazowa

Jako, że zapewniam suknie do sesji, ubiór nie powinien stanowić problemu :). Oczywiście można też ubrać się we własne rzeczy – tutaj pozostawiam dowolność, to Wy macie się czuć komfortowo bo to Wasza sesja.

Warto zainwestować w wizaż przed sesją – proponuję to każdej Pani na sesji. Taka usługa obejmuje profesjonalny makijaż oraz delikatne ułożenie włosów. W dniu sesji warto byś czuła się i wyglądała wyjątkowo. Co do stroju partnera, to warto, by był ubrany co najmniej w stylu casual. Źle na zdjęciach wyglądają za duże t-shirty, krótkie spodenki,  napisy na koszulkach, logotypy itp. Spróbujcie na tyle się dopasować, by kolory i styl strojów się komponował. Zawsze sprawdzą się dżinsy, koszule, marynarki, kolory takie jak biel, granat, pastele, denim.

Zaplanujcie sobie dzień sesji tak dobrze, by się na nią nie spóźnić, nie biegać i w miarę możliwości wypocząć przed nią. Zabierzcie sobie obuwie na zmianę. Jeśli chcecie zabrać zdjęcie z USG, jakieś pierwsze ubranka, buciki, pierwszego misia – oczywiście, że możecie! Jeśli na sesję umawiamy się w plenerze – nie ubieraj szpilek bo może być Ci niewygodnie ;).

Zamknij