Ciazowe

Jako, że zapewniam suknie do sesji, ubiór nie powinien stanowić problemu :). Oczywiście można też ubrać się we własne rzeczy – tutaj pozostawiam dowolność, to Wy macie się czuć komfortowo bo to Wasza sesja.

Warto zainwestować w wizaż przed sesją – proponuję to każdej Pani na sesji. Taka usługa obejmuje profesjonalny makijaż oraz delikatne ułożenie włosów (bez mycia czy upinania). W dniu sesji ciążowej warto byś czuła się i wyglądała wyjątkowo. Co do stroju partnera, to warto, by był ubrany co najmniej w stylu casual. Źle na zdjęciach wyglądają za duże t-shirty, krótkie spodenki,  napisy na koszulkach, logotypy itp. Spróbujcie na tyle się dopasować, by kolory i styl strojów się komponował. Zawsze sprawdzą się dżinsy, koszule, marynarki, kolory takie jak krem, odcienie beżu, brązu, pastele. Najważniejsze żebyście przemyśleli sobie – gdzie będziemy wykonywać sesję i czy w danym miejscu dany strój będzie dobrze wyglądał. Unikamy: koszul w kratę (chyba, że to np sesja w sadzie, tam może się sprawdzić), w paski, sportowego obuwia itp. 

Zaplanujcie sobie dzień sesji ciążowej tak dobrze, by się na nią nie spóźnić, nie biegać i w miarę możliwości wypocząć przed nią. Zabierzcie sobie obuwie na zmianę. Jeśli chcecie zabrać zdjęcie z USG, jakieś pierwsze ubranka, buciki, pierwszego misia – oczywiście, że możecie! Jeśli na sesję umawiamy się w plenerze – nie ubieraj szpilek bo może być Ci niewygodnie ;).