Karo Turczynska sesje rodzinne

Podobnie jak w przypadku innych sesji – namawiam panie do umówienia się na profesjonalny wizaż przed sesją. Usługa ta obejmuje wykonanie profesjonalnego makijażu oraz delikatne ułożenie włosów. Nawet jeśli na co dzień się nie malujesz lub malujesz się – daj sobie szansę na to by poszuć się w dniu sesji wyjątkowo i wyglądać jak gwiazda. W końcu to pamiątka na całe życie!

Co do stroju – chcę abyś czuła się jednocześnie swobodnie i wyjątkowo. Podobnie Twój Partner i reszta Rodziny. Na zdjęciach źle wyglądają za duże t-shirty, napisy, logotypy – one odciągną od Was uwagę. Bądźcie w tym dniu wyjątkowi, ale nie przebrani. Jeśli na co dzień chodzicie w luźnych ubraniach, to smoking będzie wyglądać sztucznie i nie na miejscu. Może jakaś sukienka, marynarka czy koszula? Pamiętajcie, że mocne wzory – jak pasy, kratki nie sprawdzą się gdyż to one będą przykuwać uwagę, a zależy nam przecież na tym by to Wasza Rodzina była głównym obiektem uwagi, a nie Wasze stroje. Wszelkie pastele, odcienie błekitu, biele będą wyglądać dobrze. Pomyślcie o tym by do siebie nawzajem pasować. Nie macie być ubrani w identyczne ubrania, ale niech one się komponują. Gdy staniecie razem przed lustrem – chcecie zobaczyć harmonię.

Ja zapewniam gadżety – czasem są to ubrania dla dzieci, innym razem napisy, cyferki, pluszaki etc. Jeśli jednak chcecie zabrać coś swojego – czemu nie?

Zamknij